80'

Michał Gancarz Trener

gmichal88

30.08.2021

Dobre spotkanie mieli okazję oglądać licznie zgromadzeni na stadionie w Bieczu kibice w sobotnie popołudnie. Pierwszą bramkę zdobyliśmy już w 2 minucie meczu. Wrzutkę Gancarza na gola zamienił strzałem głową Bartek Zając. Niedługo później nie wykorzystujemy idealnej szansy na podwyższenie wyniku w postaci rzutu karnego. Na szczęście nie załamujemy się i kilka minut później po świetnej akcji zespołowej piłkę do bramki pakuje Kozioł. Wynik spotkania ustaliła pod koniec pierwszej połowy Gancarz decydując się na strzał z daleka, który wylądował w samym okienku bramki. Druga połowa to festiwal nie wykorzystanych sytuacji z naszej strony. Dużo okazji na podwyższenie wyniku, ale piłka w magiczny sposób nie chciała wpaść do siatki. Wynik 3-0 utrzymuje się do końca spotkania i tutaj szczególne brawa dla formacji defensywnej za koncentrację, walkę i pierwsze w sezonie czyste konto. Dziękujemy kibicom za wsparcie i już dziś zapraszamy na kolejny mecz, który również odbędzie się na stadionie w Bieczu w sobotę o godz. 17. Naszym przeciwnikiem będzie Zyndram Łącko.