Paweł Zawadzki Trener

Seball

18.09.2014
Bez tytułu 1

9’ rajd prawym skrzydłem Chybowskiego, który podaje do Konopskiego, a ten uderza z 15m wysoko ponad bramką

13’ Konopski otrzymuje podanie od Hołuba i decyduje się na strzał z 17m, słaby i obok słupka

23’ zgranie głową i strzał z 2m ponad bramką Lewandowskiego

30’ w doskonałej sytuacji zawodnik Włókniarza nie trafia na 4. metrze w piłkę

32’ 1:0, mierzony, płaski strzał Sobczaka przy słupku z 16m przynosi beniaminkowi prowadzenie

34’ 2:0, Sobczak dostaje piłkę przy linii pola karnego i nie namyślając się długo silnym strzałem zdobywa swoją drugą bramkę w meczu

36’ 3:0, Lewandowski dobiega do bezpańskiej piłki i płaskim strzałem przy słupku z 20m pokonuje Sumińskiego

48’ Sumiński paruje piłkę na słupek po niezbyt groźnym strzale z dystansu

51’ zawodnik gospodarzy główkuje z bliska obok bramki

53’ bramkarz zgierzan wybija piłkę na róg po strzale pod poprzeczkę Łabuzy z dalszej odległości

58’ zawodnik Włókniarza strzela z dobrej pozycji, piłka odbija się na szczęście od jednego z naszych zawodników i wychodzi poza boisko

66’ Sumiński broni strzał z boku pola karnego

70’ nasz bramkarz po raz kolejny popisuje się refleksem broniąc strzał przy słupku z 8m

75’ Musiałowski wybija piłkę z linii bramkowej

76’ po rzucie wolnym z 19m w wykonaniu piłkarza miejscowych piłka uderza w poprzeczkę

80’ Konopski strzela z bliska ale za lekko

81’ 4:0, nieobstawiony Wiosna wykorzystuje sytuację sam na sam

82’ po strzale zawodnika ze Zgierza piłka odbija się od słupka i ląduje w rękawicach naszego golkipera

85’ piłkarz Włókniarza strzela z 5m w poprzeczkę, po chwili kolejny strzał z bliska, tym razem wprost w Sumińskiego

91’ 5:0, Wiosna wychodzi przed Sumińskiego i przerzuca nad nim piłkę, która wpada do bramki