Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

28.07.2020

Spotkanie Leśnik ze Studzionką rozstrzygnęło się między 55 a 56 minutą. Podobnie jak we Wyrach straciliśmy dwie bramki w ciągu minuty. Najpierw dobre prostopadłe podanie dostał Łukasz Czerwiński, wygrał pojedynek biegowy z obrońcą Leśnika i strzałem w krótki róg pokonał bramkarza. Po wznowieniu gry goście natychmiast odebrali piłkę zawodnikom z Kobióra i dwójkową akcję skutecznie wykończył Marcin Czerwiński.

4.06.2015.(czwartek), 17:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 0:2(0:0) LKS Studzionka

0:1 - Łukasz Czerwiński, 55 min

0:2 - Marcin Czerwiński, 56 min

Sędziowali: Damian Drabik (główny) oraz Bartosz Widera i Damian Moń (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Łukasz Berski, Robert Hyba, Rafał Białas, Dominik Bam - Rafał Ulman (75.Dawid Szromek), Tomasz Zawadzki, Dawid Kulisz - Błażej Kozyra, Marek Jędyczek (78.Krzysztof Gruszka), Marcin Myszor (81.Tomasz Kłakus).