LKS Gilów
Edmund Kucharek Trener

Bartosz Piasecki

10.05.2015

W sobotę 9 maja nasza drużyna zagrała w Gilowie przełożone spotkanie w roli faworyta do zwycięstwa.Mecz rozpoczął się na naszą korzyść, w 12 minucie meczu R.Kucharek strzela po wrzutce z rzutu rożnego i mamy 0:1 dla Orła. Od początku wydawało się ,że ten mecz mamy pod całkowitą kontrolą po rzucie rożnym w 18 minucie  M.Kucharek podwyższa na 0:2 po wybiciu bramkarza piłka ląduje w siatce. Minute później kolejna świetna okazja na podwyższenie prowadzenia , T.Piątkowski wychodzi sam na sam z bramkarzem jednak nie udaje mu się pokonać doskonale broniącego bramki bramkarza. W ciągu następnych 8 minut dalej atakowaliśmy rywala. W 27 minucie z rzutu rożnego wrzuca A.Wiktor na głowę T.Piątkowskiego który dobija przeciwnika i mamy już 0:3. Jednak 3 minut później rzut karny dla Gilowa, P.Kaleta odbija piłkę ręką w polu karnym , sędzia dyktuje karnego który zostaje wykorzystany i mamy 1:3. Po przerwie Gilów budzi się do gry i zaczyna atakować. W 58 minucie tracimy bramkę z rzutu wolnego i jest już 2:3. Między 60 a 64 minutą M.Pankowski efektownie broni strzały zawodników Gilowa którzy próbują zagrozić naszej drużynie. W 65 minucie T.Piątkowski odnotowuje na swoim koncie asystę przy podaniu do M.Kucharka który strzela bramkę na  2:4. Chwile po tym M.Jarmużek oddaje efektowny strzał który broni bramkarz. Mecz mógł zakończyć się takim wynikiem jednak w 86 minucie w polu karnym fauluje S.Chlipała i sędzia dyktuje już 2 rzut karny dla Gilowa który zostaje wykorzystany i mecz kończy się ostatecznym wynikiem 3:4 dla Orła.