Start Łódź
Paweł Zawadzki Trener

Seball

06.05.2015

2’ luka w naszej obronie, zawodnik Gałkówka strzela z 14m, ale Bielichowski broni

16’ 1:0, Olejnik decyduje się na strzał z rzutu wolnego z ponad 30m i piłka wpada pod poprzeczkę obok zaskoczonego bramkarza gości

18’ Łukaszewski podaje do Arkuszewskiego, który w sytuacji sam na sam strzela w nogi bramkarza

21’ Olejnik przymierza pod poprzeczkę w wolnego z 20m, lecz bramkarzowi udaje się wybić piłkę na rzut rożny

33’ zawodnik gości ma sporo miejsca, ale strzela z 13m ponad bramką

42’ 2:0, dośrodkowanie Przybysza z rzutu rożnego zamienia na bramkę Olejnik, który pokonuje z 5m golkipera lobowym strzałem głową pod poprzeczkę

63’ 3:0, znakomita asysta Łukaszewskiego, który z lewej strony boiska zagrywa długą piłkę do niepokrytego w polu karnym Arkuszewskiego, ten przyjmuje piłkę na 8. metrze i silnym strzałem pod poprzeczkę nie daje żadnych szans bramkarzowi

66’ akcja Konopskiego, podanie do Olejnika, który strzela z 15m tuż obok słupka

70’ 3:1, zawodnik Gałkówka strzela głową po rzucie rożnym w poprzeczkę, ale dobitka jego kolegi z 4m jest już skuteczna

80’ sytuacja trzech na jednego gości zakończona fatalnym podaniem przeciętym przez Buczka

82’ Bielichowski w ostatniej chwili blokuje strzał z 14m