Beddog.eu
Maciej Mikłasz Trener

Norbert Czarniecki

22.08.2015

Nasza drużyna dominowała w całym spotkaniu. W pierwszej połowie zabrakło wykończenia zwłaszcza po dobrych wrzutkach naszych pomocników.Dobrą okazję miał Ernest Drapała ale w ostatniej chwili jego strzał zblokował obrońca Kańczugi. Także drugi stoper Tobiasz Sieńko miał dobrą sytuację w której uderzył z 30 metrów bramkarz wybronił ten strzał w ostatniej chwili praktycznie palcami przeniósł piłkę nad poprzeczką. Jedyną bramkę w pierwszej odsłonie spotkania zdobył Kacper Stanik po tym jak lewy obrońca Adrian Szpak podał piłkę do pomocnika Alberta Jarosza i on świetnie wrzucił ją w pole karne tam głową przedłużył Gracja Płocica i Kacper zakończył to strzałem na pustą bramkę. W drugiej połowie jak i w pierwszej nasza drużyna dominowała i szybko zdobyła bramkę na 2-0 a konkretnie Kamil Kubas. Potem niestety zdarzyła się strata w środku boiska która kosztowała stratą bramki. Ale nasi piłkarze się nie załamali i dalej atakowali po dośrodkowaniu gola zdobył Gerard Pilch , następnie
po dobrze rozegranym rożnym piłkę do pustej bramki ponownie wbił Stanik. Nasi zawodnicy jeszcze napierali na rywala i po dobrej akcji trzecią w tym meczu bramkę zdobył kapitan zespołu Kacper Stanik. Gola na 6-1 zdobył Dawid Gemra po strzale z dalszej odległości. BRAWA DLA NASZYCH ZAWODNIKÓW I TRENERA !