90'

Brak kar

Kamil Giel

28.11.2019

Od początku spotkania to Leśnik nadawał ton grze. W 18 minucie po dobrej centrze z lewej strony Dominika Bama, bramkarz gości odbił piłkę, dopadł do niej Paweł Paliczka, wycofał do Adriana Chroboka, który pewnie strzelił pierwszego gola dla drużyny z Kobióra. 8 minut później było już 2:0. Tomasz Zawadzki znakomicie ograł zawodnika Czapli i podał prostopadle do Paliczki, który po strzale lewą nogą podwyższył prowadzenie.

Już w 3 minucie drugiej połowy nasi zawodnicy zdobyli kolejnego gola. Kamil Granica kapitalnie zagrał piętką do Pawła Paliczki, który strzałem z 14 metrów zdobył swojego drugiego gola. Nerwowo zrobiło się w 62 minucie, kiedy to po centrze z rzutu wolnego, jeden z zawodników Czapli był trzymany za koszulkę i sędzia odgwizdał rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się Krzysztof Palarczyk. Jednak w 78 minucie po centrze Pawła Paliczki z rzutu rożnego Marek Jędyczek mocnym strzałem prawą nogą ustalił wynik spotkania.

2.09.2015.(środa), 17:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 4:1(2:0) Czapla Kryry

1:0 - Adrian Chrobok, 18 min

2:0 - Paweł Paliczka, 26 min

3:0 - Paweł Paliczka, 48 min

3:1 - Krzysztof Palarczyk, 62 min (karny)

4:1 - Marek Jędyczek, 78 min

Sędziowali: Tomasz Kuźniarz (główny) oraz Aleksandra Łapa i Aleksander Frejowski (asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica - Łukasz Berski, Rafał Białas, Marcin Myszor, Dominik Bam - Paweł Targiel (83.Rafał Ulman), Tomasz Zawadzki, Adrian Chrobok - Paweł Paliczka (85.Krzysztof Gruszka), Kamil Granica (59.Marek Jędyczek), Błażej Kozyra (76.Bartosz Kozyra).

Rezerwowi: Tomasz Kłakus.

Trener: Adrian Cebula.

Czapla: Damian Biolik - Marcin Szewczyk, Michał Góra, Dariusz Gruszka, Wojciech Góra, Michał Gorzko (75.Łukasz Lasek), Krzysztof Palarczyk, Dawid Morcinek, Mateusz Świerkot (60.Karol Samulczyk), Maciej Klepek, Piotr Ksiądz (70.Marek Pustelnik).

Rezerwowi: Damian Szafraniec.

Trener: Henryk Paszek.