Adam Gierzyński Kierownik drużyny

Kamil Knecht

20.09.2015

Zwycięstwo!!!!

Rydzyna zdobyta!!! Iskra Długie Stare odniosła zwycięstwo na wyjeździe z Rydzyniakiem Rydzyna pokonując gospodarzy 2:5 (0:2).Od początku meczu Iskra dominowała na boisku lecz pierwsza bramkę zdobyła w 20min,strzelcem bramki został Daniel Knecht. Druga bramkę w 36 min strzelił Tomasz Piosik. Do przerwy na prowadzeniu Iskra. Drugą połowę Iskra zaczęła w tym samym składzie mecz. Po przerwie toczyła się ciekawa walka oba zespoły atakowały co za skutkowało zdobyciem trzeciej bramki w 60min przez Krystiana Knechta. W 63min na boisko wszedł Patryk Maćkowiak zastępując. 65 minucie swoja druga bramkę zdobył Daniel Knecht.70min za Patryka Knechta wszedł Mateusz Szubart. 75Min Szymona Kaczmarka zastąpił Dawid Wróblewski, w 80 Wynik spotkania ustanowił Patryk Maćkowiak. W tym meczu zawodnicy Iskry zostali ukarani 4 żółtymi kartkami