92'

36'
Paweł Kamiński Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
56'
Patryk Pajor Usiłowanie wprowadzenia w błąd sędziego poprzez stwarzanie pozorów bycia faulowanym w polu karnym przeciwnika.
56'
Patryk Pajor Otrzymanie drugiego napomnienia w tych samych zawodach. Niesportowe zachowanie wobec przeciwnika, zawodnik powiedział " ty ciulu!"
62'
Tomasz Wierzbicki Zatrzymanie rękoma zawodnika drużyny przeciwnej w celach taktycznych, przeszkadzając mu w dojściu do piłki.
90'
Michał Ćwiertnia Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
92'
Dawid Wróblewski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
40'
Nieznany zawodnik Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
52'
Nieznany zawodnik Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: "to są jaja!”
78'
Nieznany zawodnik Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „to są jaja!”
88'
Nieznany zawodnik Zatrzymanie rękoma zawodnika drużyny przeciwnej w celach taktycznych, przeszkadzając mu w dojściu do piłki.
90'
Nieznany zawodnik Niesportowe zachowanie: dopominanie się od sędziego udzielenie napomnienia dla przeciwnika.

Za stroną rywali :

W ramach 6 kolejki rozgrywek zespół Kłodnicy udał się do Kamieńca by spotkać się z tamtejszą Dramą. Już w 8 minucie po błędzie obrony gospodarze prowadzą 1:0. Piłkę do siatki zespołu z Gliwic kieruje Zagórski Krzysztof. Na ripostę nie trzeba było długo czekać - w 17 min. strzałem z dystansu popisał się Pasak Daniel - piłka ląduje w samym okienku bramki Dramy - Pierwsza połowa kończy się rezultatem 1:1. Druga połowa to ataki z obu stron, jednak bardziej skuteczni okazali się zawodnicy Kłodnicy, Którzy aplikują przeciwnikowi jeszcze 2 bramki.Mecz nie był ostry, obyło się bez złośliwych fauli, jednak sędzia główny rozdał aż 11 żółtych kartek (?)