Nieznany zawodnik

Brak kar

Szymon Wójcik

22.09.2015

Dnia 5.09.2015 r. odbył się mecz pomiędzy Unią Boryszew, AP OSiR Żyrardów. Żyrardowianka przegrała 8:2. Bramki dla gospodarzy strzelili Filip Olech i Mikołaj Tilzen.

Skład Żyrardowianki:
Wielogórski, Wójcik, Pawliński, Wiśniewski, Obłąkowski, Gacki, M. Tilzen, K. Tilzen, Kaczur, Olech, Pelc, Nesler

Skład Unii Boryszew:
Siekiera, Kowalik, Jesiołowski, Nowakowski, Surmański, Plichta, Sobczak, Rzepczyński,

Mecz rozpoczęła drużyna AP OSiR-u Żyrardów. Już od początku spotkania gra toczyła się pod dyktando przyjezdnych. Pierwsza bramka wpadła w 4 minucie. Na kolejną czekaliśmy tylko dwie minuty. Po 10 minutach gry żyrardowianie nie stworzyli sobie ani jednej okazji na strzelenie bramki kontaktowej. W 12 minucie Wielogórski wybija piłkę po groźnej akcji. Po I kwarcie goście prowadzą 2:1

Druga kwarta rozpoczęła się atakiem gospodarzy, z którego nic nie wyszło. W 18 minucie M. Tilzen miał swoją sytuację na bramkę, na nieszczęście nie trafił w bramkę. Sytuacja się zemściła, bo w 20 minucie przyjezdni strzelają trzecią bramkę. Cztery minuty później wpada bramka na 4:0. Po zamieszaniu w polu karnym gości, piłka zostaje podana do napastnika Unii, a ten strzela piątą bramkę. Gol na 6:0 wpada tuż przed przerwą.

Druga połowa meczu rozpoczęła się trochę lepszą grą żyrardowianki, niestety na niewiele się to zdało i w 34 minucie jest już 7:0, dwie minuty później jest 8:0. W 39 minucie żyrardowianie atakują, Wiśniewski nie zrozumiał się z Pelcem i piłka turlając się mija bramkę. Minutę później znowu Wiśniewski przy piłce, tym razem strzela minimalnie nad poprzeczką. Trzy minuty Później swojej sytuacji nie wykorzystał Olech trafiając w tylny słupek bramki. Mintę później mamy zamieszanie w polu karnym gości, następnie piłka trafia do Olecha, który strzela pierwszą bramkę dla żyrardowianki. Po trzech kwartach 8:1

W 46 minucie Kaczur podaje do Wiśniewskiego, który po raz kolejny strzela nad bramką. W 46 minucie sytuację miał Obłąkowski, który zza pola karnego trafia w bramkarza. Minutę później Kaczur trafia prosto w bramkarza. W 50 minucie M.Tilzen, strzela gola, dogrywał Gacki. W 55 minucie goście mają rzut wolny, na szczęście trafiają w poprzeczkę. Po godzinie gry AP OSiR Żyrardów przegrywa z Unią Boryszew 8:2