Brak kar

Waldemar Staniecki Trener

kota73

21.09.2015

Do drugiego meczu nasi zawodnicy przystąpili zupełnie nieprzygotowani, bo nie można nazwać inaczej lekceważących wymian piłki na trzech metrach kwadratowych na początku meczu. Choć do tej pory nie straciliśmy punktu w dotychczasowych spotkaniach z drużyną z Buczyny, to jednak nie można w tak nonszalancki sposób podchodzić do spotkania z drużyną, która cały czas jest skupiona na obronie swej bramki.

W drugiej minucie pierwszy atak z prawej strony przeprowadził Matwi, jednak jego strzał broni obrońca. Kolejna akcja Kici z Barrym nie udaje się – rozbija się o gąszcz nóg obrońców Buczyny. Kolejne minuty mijały i pomimo ataków KS Polkowice nie następowała zmiana rezultatu. Kolejne strzały Kici, Gołego i Dyka nie znajdowały drogi do bramki. W 4 minucie Kicia minimalnie przestrzelił obok lewego słupka. W kolejnej minucie dwa strzały Barrego zostały wybronione przez obrońców Buczyny. Dopiero w 6 minucie rozegranie rzutu rożnego w trójkącie Kicia – Goły – Dyko kończy się strzałem tego ostatniego dającym prowadzenie naszej drużynie. Jest 1-0!

W 7 minucie strzał Barrego z ok. 10 metrów minimalnie przechodzi nad poprzeczką. W 8 minucie zawodnicy Buczyny przeprowadzają jedyną akcję ofensywną w tym meczu, która zostaje zatrzymana przez naszych obrońców Patryka i Barrego. W 9 minucie piłkę zmierzającą po strzale Kici w prawe okienko bramki Buczyny broni jej bramkarz Olaf. Kolejny strzał Barrego w ostatniej minucie trafia w poprzeczkę, piłka trafia z powrotem na boisko, gdzie dopada do niej Kicia i umieszcza ją pod poprzeczką. Jest już 2-0. Za chwilę sędzia kończy mecz.