Hubert Urbański Trener
Waldemar Staniecki Drugi trener

kota73

27.09.2015

W przedostatnim meczu wystąpiliśmy przeciw Zametowi Przemków. Pierwsze chwile spotkania były bardzo chaotyczne, jednak już w drugiej minucie KS Polkowice wyszedł na prowadzenie – po uderzeniu w poprzeczkę przez Matwiego, piłka trafia pod nogi Gołego, który trafia do pustej bramki Zametu. Jest 1-0. W następnej minucie Goły podaje do wychodzącego Dyka, zaś ten podwyższa wynik na 2-0. Kolejne minuty to dominacja zawodników KS Polkowice. W 4 minucie Matwi podaje do Gołego, zaś ten wbija piłkę do bramki Zametu. Prowadzimy już 3-0.

W 5 minucie Dyko przejął piłkę w środku boiska, pociągnął z nią kilka metrów i zakończył akcję strzałem z ok. 8 metrów, co przynosi podwyższenie na 4-0. w 7 minucie dośrodkowanie Matiego omal nie kończy się wbiciem samobójczego gola przez piłkarza Zametu, a piłka mija nieznacznie prawy słupek bramki naszych przeciwników. Piątą i ostatnią bramkę w tym meczu zdobywa Kaziu po podaniu od Igora. Mecz kończy się wynikiem 5-0 dla KS Polkowice.