Brak kar

Hubert Urbański Trener

kota73

11.10.2015

Tuż po rozpoczęciu Dyko ma świetną sytuację w polu karnym, jednak nie udaje mu się opanować piłki. Ale już chwilę później nasi chłopcy mogli cieszyć się z objęcia prowadzenia. W 2 minucie Matwi odebrał piłkę zawodnikowi Arkonu i po zwodzie zdobył dla nas prowadzenie 1-0. Chwilę później po rzucie wolnym mogliśmy je podwyższyć, lecz Barry w dogodnej sytuacji przestrzelił z rzutu wolnego nad poprzeczką.

W 4 minucie strzał Matwiego z dystansu z ledwością broni bramkarz Stali Chocianów, jednak do piłki nie udaje się dojść Gołemu. W kolejnych minutach toczy się wyrównana gra, a coraz częściej do głosu dochodzą zawodnicy Arkonu. Jednak Patryk z Barrym grają bardzo pewnie w obronie, czyszcząc wszystkie zagrożenia w okolicach naszej bramki. Często też wracają się Kicia i Matwi, aby wspomóc naszych obrońców.

W 8 minucie Matwi po długim rajdzie podaje do Kici na prawą stronę boiska, a ten z ostrego kąta umieszcza piłkę w siatce Arkonu, po lewym słupku. Jest już 2-0. Następnie trener zmienia całą „szóstkę”. Zmiennicy radzą sobie świetnie, bardzo dobrze gra w obronie Suli, a ataki prawą stroną boiska próbuje przeprowadzać Kapi. W ostatnich dwóch minutach meczu zawodnicy Arkonu mieli dwie bardzo dobre sytuacje, najpierw strzał głową mija bramkę, zaś spóźnienia w obronie Drewna i Igora nie wykorzystuje napastnik Przemkowa. Mecz kończy się zwycięstwem 2-0.