Brak kar

Hubert Urbański Trener

kota73

11.10.2015

W ostatnim meczu spotkaliśmy się z zaprzyjaźnioną drużyną LZS Buczyna. Mecz podobnie, jak trzy poprzednie w tym turnieju, zakończył się zwycięstwem naszych chłopców 2-0, jednak zwycięstwo to nie przyszło tak łatwo. Wiele prób ofensywnych naszych chłopców nie przynosiło wymiernego rezultatu w postaci bramki. Kolejne próby Kici, Gołego, spełzały na niczym. Dopiero w 6 minucie podanie z autu Barrego do Gołego przyniosło nam prowadzenie. Objęcie jego uspokoiło trochę grę naszych zawodników. Dalej próbowali oni zdobyć kolejne bramki, jednak zawodnicy z Buczyny mieli sporo szczęścia w obronie. Trudno też było przedrzeć się naszym zawodników przez skomasowaną obronę zawodników Buczyny. Po raz drugi, po trzech próbach udało się to Patrykowi, który ustalił wynik spotkania na 2-0. Szóstka zmienników, która weszła na boisko ok. 9 minuty meczu nadal przeważała w grze, jednak nie udało się jej zdobyć kolejnego gola. Kolejny, czwarty z rzędu mecz, nasi zawodnicy wygrali 2-0.