90'
Bartłomiej Janosz 90+1.niesp.zach.

Kamil Giel

12.02.2020

Spotkanie w Studzienicach było bardzo jednostronne. W 28 minucie jeden z zawodników gospodarzy wyszedł z własnej połowy z kontrą, przebiegł ponad połowę boiska i został sfaulowany w polu karnym Leśnika. Jednak wykonujący jedenastkę Paweł Janosz pomylił się i strzelił obok lewego słupka bramki Leśnika. Niestety minutę później było już 1:0. Dośrodkowanie z lewej strony i Bartosz Kozyra z 5 metrów wpakował piłkę do własnej bramki. 10 minut później było już 2:0. Na prawej stronie boiska został ograny obrońca Leśnika, centra po ziemi w pole karne, gdzie znalazł się niepilnowany Bartłomiej Janosz, który mocnym strzałem po ziemi w krótki róg podwyższył prowadzenie.

Na początku drugiej połowy w końcu Leśnik miał swoje "5 minut". Wprowadzony po przerwie Marcin Zienkiewicz strzelił w poprzeczkę, a chwilę później strzał Rafała Ulmana z 16 metrów dobrze obronił bramkarz Studzienic. Mieliśmy cichą nadzieję, że Leśnik w końcu nawiąże walkę z gospodarzami, ale zapędy Kobiórzan w 60 minucie ostudził Wojciech Janosz. Kontra, podanie na lewo i strzał napastnika gospodarzy w długi róg znalazł drogę do bramki. Kilka minut później Leśnik nadział się na kolejną kontrę. Dwóch na dwóch, drybling Pawła Galocha, strzał z pola karnego i 4:0. Wynik zamknął w 76 minucie Wojciech Janosz, który strzałem po ziemi ustalił wynik spotkania. Gospodarze byli bliscy zdobycia szóstej bramki, ale po strzale głową piłka trafiła w poprzeczkę bramki Leśnika.

16.04.2016.(sobota), 16:00 - Studzienice

LKS Studzienice 5:0(2:0) Leśnik Kobiór

1:0 - Bartosz Kozyra, 29 min (samobójcza)

2:0 - Bartłomiej Janosz, 39 min

3:0 - Wojciech Janosz, 60 min

4:0 - Paweł Galoch, 66 min

5:0 - Wojciech Janosz, 76 min

Sędziowali: Łukasz Stęchły (główny) oraz Bartłomiej Górnik i Aleksander Frejowski (asystenci)

Studzienice: Kamil Warzecha - Paweł Janosz, Sebastian Kumor, Kamil Grzechnik, Bartłomiej Janosz, Dawid Pilar (27.Marcin Janosz), Kamil Sornowski, Łukasz Grzechnik, Paweł Galoch (80.Michał Pyrtek), Przemysław Pyrtek (76.Grzegorz Furtok), Wojciech Janosz.

Rezerwowi: Henryk Szafrański.

Trener: Henryk Szafrański.

Leśnik: Michał Woźnica - Łukasz Berski, Dominik Bam, Błażej Kozyra, Bartosz Kozyra - Paweł Targiel, Rafał Białas (46.Marcin Zienkiewicz), Paweł Paliczka - Rafał Ulman (77.Tomasz Kłakus), Marek Jędyczek, Marcin Koterla.

Rezerwowi: -.

Trener: Adrian Cebula.

Żółte kartki: Bartłomiej Janosz (90+1.niesp.zach.) - Marcin Koterla (51.faul), Łukasz Berski (63.faul).

W 28 minucie Paweł Janosz (LKS Studzienice) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).