Autor:

Administrator

Utworzono:

16.05.2016

Skromnym jednobramkowym zwycięstwemPogoni Zduńska Wola rocznik 2002zakończył się rozegrany dzis w Łowiczumecz z miejscowymPelikanem.Spotkanie rozgrywane przy silnie wiejącym wietrze od początku nieukładało się po naszej mysli .Jednak ostatecznie udało się zwyciężyć i zdobyć bardzo ważne trzy punkty , które pomogąw walce o I Ligę Wojewódzką.

Najważniejsze momenty spotkania:

- 5 min -Rzut wolny pośredni po niebezpiecznym zagraniu tuż przed polem karnym .Wiktor Strzeszewskistrzela jednak wysoko nad poprzeczką.

- 25 min -Igor Szczepaniakzagrywa wzdłuż bramki przeciwnika doMacieja Owczarkajednak ten nie trafia w piłkę i marnuje bardzo dogodną sytuację bramkową.

- 29 min -Kuba Pawłowskiz rzutu wolnego ponad bramką Pelikana.

- 32 min - Bardzo groźna sytuacja bramkowa dla Pelikana zakończona silnym strzałem i tylkoGracjanowi Karasińskiemuzawdzięczamy to ,że nie tracimy bramki.

- 37 min - Kolejna bardzo groźna kontra gospodarzy i znów nasz bramkarz broni bardzo silnystrzał gracza Pelikana.

- 53 min - Pierwszy groźny strzał naszej drużyny w drugiej połowieOlek Gustawtuż obok słupka.

- 55 min -Mateusz Grobelnymarnujesytuacje sam na sam z bramkarzem Pelikana.

- 56 min -Gooool Kuba Pawłowskiumieszcza w siatce piłkę odbitą przez bramkarza gospodarzy po strzaleWiktora Strzeszewskiego

- 64 min - Indywidualna akcjaKubyPawłowskiegozakończona silnym strzałem tuż obok bramki Pelikana.

- 65 min -Tym razem indywidualnieOlek Gustawstrzał jednak piłka mija światło bramki.