Brak kar

Michał Dumała Trener

Marcin Gierczak

13.06.2016

W rozegranym w sobotę, 11 czerwca meczu rocznika 2005 II ligi okręgowej grupy 4 na boisku w Piastowie Piast podejmował Znicz Pruszków B. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem żółto-czerwonych 3:0. W pierwszej kwarcie meczu Znicz osiągnął przewagę jednak z uwagi na brak skuteczności zakończyła się ona wynikiem bezbramkowym. W drugiej kwarcie gra się wyrównała, gospodarze również atakowali, ale to żółto-czerwoni objęli prowadzenie. W 30 minucie Marcel Szwakopf na wysokości pola karnego Piasta wyrzucił piłkę z autu do Damiana Opłockiego, który skutecznym strzałem z linii pola karnego pokonał bramkarza gospodarzy. Na początku trzeciej kwarty, w 32 min, wynik podwyższył Kosma Pasternak, który skutecznie strzelił z dystansu. Znicz nadal atakował i przyniosło to efekt pod koniec kwarty gdy po prostopadłym zagraniu Damiana Raczkiewicza spod własnego pola karnego Maciek Rebzda wygrał walkę o piłkę z bramkarzem i obrońcami Piasta i strzałem z pola karnego podwyższył wynik na 3:0. Czwarta kwarta mimo kolejnych okazji nie przyniosła już zmiany wyniku.