Jakub Paszyński

Michał Gancarz Trener

gmichal88

21.05.2016

Młodzieżowa drużyna Podhalanina rozgrywała swoje spotkanie przeciwko LKS Kobylance. Przeciwnik trudny lecz już nie raz z nimi wygrywali Nasi juniorzy. Rozpoczęliśmy bardzo rozważnie. Po kilku minutach Biecz miał już dogodne sytuacje do strzałów lecz były one niecelne bądź obronione. Dopiero w 23 minucie Setlak zszedł z lewego skrzydła do środka, minął dwóch obrońców przeciwnika i mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Rywale nie stwarzali groźnych sytuacji w pierwszej połowie. Dopiero zaczęli lepiej rozgrywać w drugiej połowie. Kilka groźnych sytuacji przerywali obrońcy albo bramkarz Podhalanina. W 65 minucie meczu dobrym dryblingiem popisał się Szymon Michalec. Przeszedł kilku przeciwników i uderzył z prawej strony boiska po długim rogu bramki. Kobylanka coraz lepiej atakowała czego efektem była bramka kontaktowa w ok 75 minucie. W ciągu ostatnich 10 minut dwa razy mocno i celnie uderzał Kiełtyka czego efektem były rzuty rożne. Emocjonująca końcówka nie zmieniła wyniku i Biecz wygrał na terenie przeciwnika 2:1. Kolejny, a zarazem ostatni mecz juniorów w sobotę za tydzień przeciwko Brunarom na własnym boisku o 10:00. Zapraszamy!