60'

Brak kar

RobCiel

22.09.2016

W dniu 22.09.2016 zespół Znicza Pruszków 2006A zagrał na wyjeździe przełożony mecz w ramach 3 kolejki ligowej przeciwko drużynie SEMP Ursynów. Spotkanie odbyło się na 1/3 boiska przy ul. Koncertowej 4 w Warszawie. Niewielka ilość miejsca do gry nie pozwoliła Zawodnikom Znicza w pełni rozwinąć skrzydeł. Jednak musieli dostosować się do warunków, chociaż zajęło to im trochę czasu.
W pierwszej kwarcie na prowadzenie wyszła drużyna Gospodarzy, ale Znicz zdołał wyrównać tuż przed gwizdkiem na przerwę. Wyrównującą bramkę zdobył Filip Morawski po podaniu Franciszka Gniadzika.
Druga cześć spotkania wyglądała już zdecydowanie lepiej. Najpierw bramkę dla drużyny gości zdobył Szymon Cieloch, a potem Antoni Banaszek. Przy obydwu bramkach asystował Marek Janik, który tego dnia wyróżniał się na boisku.
W trzeciej kwarcie wynik na 1:4 podwyższył Szymon Cieloch strzelając bramkę po dośrodkowaniu ... oczywiście Marka Janika (trzecia asysta w meczu). Niestety kilka minut później, po błędach w kryciu przeciwników, SEMP strzelił bramkę na 2:4. Nie trzeba było jednak długo czekać na odpowiedź Gości. Po indywidualnym rajdzie prawą stroną oraz precyzyjnym strzale wynik na 2:5 podwyższył Franciszek Gniadzik. W tej kwarcie ostatnie słowo należało do drużyny Gości, która zdołała pokonać naszego bramkarza i ta część meczu zakończyła się rezultatem 3:5.
Ostatnia część spotkania była bardzo stresująca. Rozpoczęła się od strzelenia bramki kontaktowej przez drużynę Gospodarzy (4:5). Zawodnicy Gości jednak zachowali zimną krew do końca. Po bardzo dobrym podaniu od Antka Banaszka trzecią bramkę w spotkaniu zdobył Szymon Cieloch (4:6). Jak się okazało to nie było ostatnie słowo SEMP'a i Zawodnicy Gospodarzy ponownie strzelili kontaktową bramkę. Ostatnie słowo należało do Znicza i końcowy wynik meczu (5:7), po indywidualnej akcji,ustalił Szymon Cieloch.

Gratulujemy całej naszej drużynie i Trenerowi wygranej w trudnym meczu.
Dziękujemy drużynie przeciwnej za bardzo dobre spotkanie, a wszystkim Rodzicom za wsparcie i donośny doping.