90'

Brak kar

Kamil Giel

07.08.2019

Leśnik był faworytem sobotniego spotkania i od początku "siadł" na drużynę gości. Na prowadzenie Kobiórzan mógł wyprowadzić Marek Jędyczek, który minął bramkarza, ale jego strzał z linii bramkowej wybił obrońca Warszowic. Ten sam zawodnik w 17 minucie był faulowany w polu karnym. Rzut karny wykorzystał obrońca Leśnika - Dominik Bam. W pierwszej połowie dobre okazje mieli jeszcze Rafał Pasternak i Paweł Paliczka, ale obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1:0.

W drugiej połowie Leśnik znów nie wykorzystał kilku okazji i gospodarze wciąż nie byli pewni 3 punktów, gdyż przewaga jednej bramki nigdy nie jest bezpieczna. Na szczęście na 10 minut przed końcem Leśnik w końcu dopiął swego. W 82 minucie Paweł Paliczka dostał prostopadłe podanie na lewą stronę, wyłożył piłkę do wprowadzonego chwilę wcześniej Michała Kiliana, który pewnie pokonał bramkarza gości. 2 minuty później na 20 metrze jeden z zawodników Warszowic wywrócił się na piłce - wykorzystał to Rafał Pasternak, który mocnym strzałem ustalił wynik spotkania.

01.10.2016.(sobota), 16:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór 3:0(1:0) UKS Warszowice

1:0 - Dominik Bam, 17 min (karny)

2:0 - Michał Kilian, 82 min

3:0 - Rafał Pasternak, 84 min

Sędziowali: Stanisław Pindel (główny) oraz Radosław Radowski i Jacek Uryga (asystenci)

Leśnik: Wojciech Kłakus - Paweł Zienkiewicz, Dominik Bam, Błażej Kozyra, Wojciech Seweryn (79.Michał Kilian) - Krzysztof Cituk (81.Rafał Ulman), Rafał Białas, Rafał Pasternak - Paweł Paliczka (84.Krzysztof Gruszka), Marek Jędyczek, Marcin Zienkiewicz (62.Bartosz Kozyra)

Rezerwowi: Tomasz Kłakus.

Trener: Adrian Cebula.

Warszowice: Jakub Goraus - Marcin Dziendziel, Karol Konieczny, Mikołaj Pietrzyk (70.Paweł Bucki), Rafał Wituła, Tymoteusz Lewandowski, Marcin Domin, Marcin Podkowik, Piotr Somerlik, Tomasz Pietrzyk (55.Paweł Małek), Piotr Piotrowski.