Brak kar

Mateusz Fic Trener

MuszkiewicZ

11.11.2016

No cóż, rozmawiać o tym meczu można byłoby z pewnością dużo, lecz nie jestem pewny czy jest to potrzebne. W dniu dzisiejszym przy niezbyt korzystnej pogodzie rozegrany został mecz z UNIĄ Wilkołaz.Oczekiwania odnoście tego spotkania były duże, zarówno u nas jak i u gości. Świetnie rozpoczęliśmy mecz,bo już to 4 minutach wygrywaliśmy 1:0 po szybkiej kontrze. Niestety równie szybko straciliśmy 2 bramki po naszych błędach i po ok. 25 minutach było 2:1 dla gości,lecz jeszcze przed przerwą udało się wyrównać wynik meczu. Na drugą połowę po prostu lepiej wyjść nie mogliśmy -po naszym rozpoczęciu wymieniliśmy zaledwie 3 podania i po oddanym strzale piłka wylądowała w siatce gości już w ok. 30 sekundzie drugiej połowy. Po fantastycznym początku niestety nasza gra zdecydowanie "siadła" i dosłownie całą połówkę aż do samego końca ( z małymi wyjątkami w postaci kontrataków ) broniliśmy się przed naszą bramką i wcale nie najgorzej nam to wychodziło, ponieważ goście nie mogli nam strzelić żadnej bramki. Jednak kiedy do meczu zostało doliczone 2 minuty, w nasze pole karne została wykonana wrzutka, którą nasi obrońcy próbowali wybić,co niestety zakończyło się kiksem jednego z nich i zdobyciem bramki samobójczej.
Spotkanie zakończyło się więc najgorzej jak tylko mogło, bo byliśmy już bardzo blisko kolejnych 3 punktów, lecz trzeba się cieszyć również z tego jednego,a poprzez kolejne treningi przygotowywać się do następnych spotkań, bo przecież tym meczem liga się jeszcze nie zakończyła. Boli nas strata punktów, lecz nie załamujmy się i walczmy dalej !

Teraz mamy kolejkę, w której pauzujemy, więc kolejny mecz rozegramy dopiero za 2 tygodnie również u siebie z drużyną Wisły Józefów. Już teraz serdecznie zapraszamy na ten mecz !!! :D