Biathlon dla Każdego - podsumowanie

Za nami pierwsza edycja ogólnopolskich zawodów "Biathlon dla Każdego" rozegranych w Juszczynie. O kilka słów na temat wielkiej sportowej imprezy, która w dniu dzisiejszym odbyła się na naszym obiekcie poprosiliśmy Grzegorza Guzika:

Podczas zawodów, zawodnicy rywalizowali w 10 kategoriach od K1 do K4 plus K-OPEN oraz M1 do M4 plus M-OPEN. Każdy z zawodników otrzymał na mecie medal oraz mały upominek. Z kolei zawodnicy z miejsc od 1-6 narody rzeczowe oraz medale i dyplomy. Dodatkowo w klasyfikacji family trzy rodziny otrzymały specjalne nagrody dla rodzin startujących w zawodach.

W biegu indywidualnym K1 triumfowała zawodniczka Weronika Zimnowodzka z wynikiem 3:38,0 - drugie miejsce zajęła Liliana Jakieła, a trzecie Zofia Chilik.

W biegu indywidualnym M1 triumfował Filip Wolski z wynikiem 3:54,0 - drugie miejsce zajął Aleksander Szczurek, a trzecie Franciszek Habdas.

W biegu indywidualnym K2 triumfowała Gabriela Hojdas z wynikiem 4:56,3 - drugie miejsce zajęła Anastazja Sanetra, a trzecie Julia Kucera.

W biegu indywidualnym M2 triumfował Tymoteusz Wolski z wynikiem 3:11,1, drugie miejsce zajął Julian Jakieła, a trzecie Julian Pawlus.

W biegu indywidualnym K3 triumfowała Martyna Pietroszek z wynikiem 4:51,0 drugie miejsce zajęła Martyna Gurdak, a trzecie Marta Gołuszka.

W biegu indywidualnym M3 triumfował Szymon Nowakowski z wynikiem 4:04,4, drugie miejsce zajął Michał Firleta, a trzecie Mateusz Mazur.

W biegu indywidualnym K4 triumfowała Wiktoria Baszton z wynikiem 4:34,0 - drugie miejsce zajęła Wiktoria Śleziak - Kania, a trzecie Aleksandra Suwaj.

W biegu indywidualnym M4 triumfował Franek Fatla z wynikiem 4:24,1, drugie miejsce zajął Tomasz Zasadziński. Podium zamknął Tomasz Caputa.

W biegu indywidualnym K-OPEN triumfowała Krystyna Guzik z wynikiem 4:33,5 - drugie miejsce zajęła Anna Baszton - Kania, a trzecie Magdalena Grzywa.

W biegu indywidualnym M-OPEN triumfował Franciszek Fatla z wynikiem 3:29,5 - drugie miejsce zajął Rafał Wolski. Podium zamknął Jakub Gliński.