Derby na remis

Rundę jesienną zwieńczyliśmy derbowym spotkaniem z Żurawiem Krzeszów. Po bramce strzelonej przez Marcina Kuszyka, do przerwy na tablicy świetlnej widniał wynik 1:0. Po zmianie stron mieliśmy dwie wyborne okazje. Sam na sam z bramkarzem przyjezdnych stanął wpierw Marcin Kuszyk, a później Artur Grzechynka. Niestety, w obu sytuacjach piłka nie znalazła drogi do bramki. A, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, to goście za sprawą Grzegorza Motora wyrównali stan gry w 80 minucie. Przed meczem wynik 1:1 z rozpędzonym wiceliderem ligi.. można było brać w ciemno. Z perspektywy przebiegu spotkania, wielka szkoda niewykorzystanych szans, które z całą pewnością zamknęłyby przebieg meczu. Galeria zdjęć z boiskowej potyczki oraz z oprawy z okazji 11. listopada znajduję się na naszym oficjalnym Facebookowym profilu. Do zobaczenia na wiosnę!