Maciej Banik wypada z gry. Kolejna absencja w drużynie
9 goli w ostatnich 5 meczach. Forma jak co sezon: mutant. Ale niestety, odezwała się ciemna strona sportu. Maciek w meczu z Babią Górą zerwał więzadła krzyżowe przednie oraz nabawił się urazu łąkotki. Wracaj szybko do zdrowia, Baniu! To kolejny problem zdrowotny naszego zawodnika. Wcześniej z gry z powodu urazu łąkotek oraz więzadła wypadł Dawid Kędziora.


Komentarze