Oświadczenie klubu
W związku z opublikowanym przez LKS Bobrek komunikatem, zawierającym informacje niezgodne z prawdą oraz przedstawiającym zakłamany obraz rzeczywistości, jesteśmy zobowiązani odnieść się do zaistniałej w dniu wczorajszym sytuacji. Nasz Klub nie może pozostać obojętny wobec prób jego oczerniania w przestrzeni publicznej. Z pełną stanowczością podkreślamy, że przedstawione przez Bobrek twierdzenia są nieprawdziwe i wprowadzają opinię publiczną w błąd. Na dowód tego mamy nagranie (w komentarzu na Facebook'u) z 79. minuty meczu, w którym wpierw ktoś z ławki rezerwowych Gości dopuszcza się agresji popychając Marcina Kuszyka, a chwilę po tym druga osoba uderza w twarz Sebastiana Kuszyka. I kto zainicjował wydarzenia pozaboiskowe?
W sprawie oczerniania naszych sympatyków oświadczamy, iż kibice stanowią integralną część społeczności Naroża. Reagują w różny sposób, czasem bardzo emocjonalnie, nawet skrajnie. Jednak wynika to z zaangażowania i pasji, jaką darzą klub. Każdy kibic jest przede wszystkim człowiekiem, który przeżywa sport na swój sposób. Na wrażliwe uszy polecamy wybrać inną profesję. Zdanie na temat braku służb porządkowych na meczu było również wyssane z palca. Oczywiście odcinamy się także od wszelkich przejawów agresji i przemocy wobec kibiców i zawodników Gości, jeżeli taka miała miejsce, niestety to my zostaliśmy zaatakowani.
A propos: Po publikacji stanowiska i fali nieprzychylnych komentarzy klub z Bobrka zablokował możliwość komentowania, tym samym uniemożliwił opinii publicznej dalsze odniesienie się do przedstawionych informacji i ograniczył przestrzeń do otwartej dyskusji. Odpowiedź na pytanie po co, rodzi się sama. Dziecinada. Ot, cała prawda.