Paulina Guzik z patentem na Pogoń Tczew!
W rozegranym w miniony weekend meczu Ekstraligi, Paulina Guzik wpisała się na listę strzelców w 47. minucie meczu pomiędzy Pogonią, a Śląskiem Wrocław.️ Zawodniczki Śląska zwyciężyły spotkanie 2:5. Przypomnijmy, iż w poprzednim sezonie Paulina również zdobyła gola w starciu z wspomnianą Pogonią. Wielkie brawa!


Komentarze