mak

Utworzono:

17.10.2014

5 min: 1 - 0

Akcję w środku boiska inicjuje Kacper Makulski i zagrywa na prawe skrzydło na dojście Szymona Żurawskiego. Szymek rajdem wpada na pole karne gospodarzy i uderza w długi róg nie dając szansy bramkarzowi Włókniarza Kamilowi Patykowskiemu.

6 min: 2 – 0

Ponownie Kacper Makulski rozpoczyna atak. Podaje piłkę do Szymona Żurawskiego który odgrywa ją do debiutującego na pozycji napastnika Wojtka Turczyna. Wojtek nie marnuje okazji i zdobywa dla Andrespolii drugą bramkę.

9 min:

Bardzo ładny strzał Michał Telestaka broni bramkarz gospodarzy Kamil Patykowski.

10 min: 3 – 0

W zamieszaniu pod bramką Włókniarza piłkę spod nóg obrońców wyłuskuje Wojtek Turczyn i zdobywa kolejną bramkę dla Andrespolii.

11 min:

Zaskakujący strzał Kuby Grodzkiego po rzucie rożnym wybija bramkarz Włókniarza.

12 min:

Po raz pierwszy popełnia błąd nasza defensywa. Piłkarze Włókniarza przerzucają piłkę ze środka boiska na lewe skrzydło. Napastnik gospodarzy wpada na pole karne i ma przed sobą tylko bramkarza Andrespolii. Interwencja Michała Krawczyka jest o sekundę spóźniona i przypadkowo trafia w nogi zawodnika z Pabianic. Sędzia nie ma wątpliwości i wskazuje na „wapno”. Na nasz szczęście napastnik Włókniarza strzela obok prawego słupka bramki Michała.

13 min:

Z dystansu strzela Kacper Makulski. Znów na przeszkodzie staje bramkarz gospodarzy.

15 min: 4 – 0

Strzał Mateusza Suta wybija bramkarz ale dobitka Kacpra Makulskiego jest skuteczna. Piłka w siatce gospodarzy.

16 min:

Mateusz Lorentowicz podaje do środka do Miłosza Sadury. Miłosz wypuszcza krosowe podanie na lewą stronę pola karnego do wbiegającego Szymka Żurawskiego. Popularnemu „Żurkowi” zabrakło centymetrów do przyjęcie piłki.

22 min: 5 – 0

Po raz kolejny w roli głównej Kacper Makulski. Zdobywa piątą bramkę po otrzymaniu podania od Michała Telestaka i po 30 metrowym rajdzie.

27 min:

Kontratak drużyny Włókniarza lewą stroną boiska. Na pole karne wjeżdża z piłką Szymon Przyk na pole karne i strzela w krótki róg. Błyskawiczny refleks Michała Krawczyka ratuje Andrespolię przed utratą bramki.

28 min: 1 - 5

Niestety nasi piłkarze nie wyciągnęli wniosków z wcześniej akcji. Piłkę na piętnastym metrze otrzymuje nieobstawiony Kacper Żurowski. Nie atakowany przez nikogo przyjmuje piłkę, składa się do strzału i silnie uderza w długi róg. Zasłonięty bramkarz Andrespolii rzuca się do piłki. Niestety, ta kozłuje przed nim i wpada do naszej siatki.

30 minuta:

Koniec pierwszej połowy

34 min: 6 – 1

Rzut różny dla Andrespolii z lewej strony boiska wykonuje Kuba Grodzki. Do piłki wyskakuje Miłosz Sadura i uderza głową nad poprzeczką. Sędzia odgwizduje „wysoko uniesioną nogę” zawodnika z Pabianic i dyktuje rzut wolny pośredni z 6 metrów od bramki. Wykonawcą jest Miłosz Sadura. Lekko wysuwa piłkę Kacprowi Makulskiemu a ten potężną bombą kieruje ją pod porzeczką do siatki.

35 minuta:

Szybki kontratak Włókniarza. Napastnik gospodarzy mimo asysty naszych obrońców oddaje strzał na bramkę. Piłka przechodzi nad poprzeczką.

37 min: 7 – 1

W naszej strefie obronnej piłkę przejmuje Kuba Maślanko. Od razu zagrywa ją Mateusza Lorentowicza a ten podaje do Wojtka Turczyna. Nasz napastnik uwalnia się spod opieki obrońców i strzela silnie po ziemi ale jego strzał broni nogą Kamil Patkowski. Do wybitej piłki dopada Mateusz Sut i zdobywa siódmą bramkę dla Andrespolii.

43 min: 8 – 1

Lustrzane odbicie akcji z 37 minuty. Tym razem akcje inicjuje nasz najlepszy defensywny pomocnik Miłosz Sadura który uruchamia Mateusza Suta. Mateusz dwoma ładnymi zwodami uwalnia się spod opieki pomocnika gospodarzy, wygrywa pojedynek biegowy z obrońcami Włókniarza i z ostrego kąta „kąśliwie” uderza na bramkę. Strzał paruje bramkarz ale wtedy do piłki dochodzi Wojtek Turczyn i dopełnia dzieła.

44 min:

Na strzał z 30 metrów decyduje się Kuba Grodzki. Piłka odbija się od poprzeczki i wychodzi w pole.

45 min: 9 – 1

Z ponad 25 metrów ponownie strzela Kuba Grodzki. Tym razem piłka przechodzi nad głowami zawodników Włókniarza i wpada do bramki. Kuba w końcu się wstrzelił. Tak padła bramka meczu.

59 min:

Miłosz Sadura strzela z dystansu pod poprzeczkę ale bramkarz jest na posterunku i wybija piłkę na róg. :Po tym strzale sędzia odgwizduje koniec spotkania.