Brak kar

Waldemar Staniecki Trener

kota73

21.09.2015

Mecz rozpoczął się od ataku drużyny z Przemkowa przeprowadzonym z prawej strony boiska, lecz został on zastopowany skutecznie przez Patryka i Barrego. Kolejne minuty pokazały, że było to w zasadzie jedyne zagrożenie stworzone pod bramką KS Polkowice, bowiem z upływem czasu nasi chłopcy coraz wyraźniej zaczęli dominować na boisku, prowadząc grę i kontrolując jej przebieg. W 3 minucie szybkie rozegranie z prawej strony boiska w trójkącie Kicia – Goły – Matwi kończy się strzałem tego ostatniego i objęciem prowadzenia 1-0. Minutę później szybkie dogranie            Matwiego do Kici przynosi podwyższenie prowadzenia na 2-0. W kolejnych minutach piłkarze KS Polkowice całkowicie zdominowali grę na boisku, wymieniając między sobą podania i starannie przygotowując ataki. W 5 minucie Kicia samodzielnie wypracowuje sobie sytuację, jednak będąc sam na sam z bramkarzem Arkonu przestrzela obok słupka.

W 5 minucie dogranie Barrego z prawej strony boiska trafia do Kazika, który minimalnie mija się z piłką, a ta wychodzi na aut bramkowy. Kolejne dogranie z prawej strony, tym razem od Matwiego, trafia w naszego zawodnika i obrońcy Arkonu zażegnują niebezpieczeństwo. Kolejne minuty mijają na atakach KS Polkowice i rozpaczliwej obronie Arkonu Przemków. Piłka nie trafia jednak do bramki naszych przeciwników. Jest to po części wynikiem słabej skuteczności naszych zawodników, po części „zamurowaniem” bramki przez Przemkowian. Mecz kończy się strzałem Barrego z ok. 10 metrów , nieznacznie nad poprzeczką. 2-0 dla KS Polkowice.