Michał Gancarz Trener
Robert Czech Trener

gmichal88

02.09.2019

Pewne zwycięstwo seniorów Biecza w 4 spotkaniu A klasy. Tym razem "dostało się" Staszkówce. Już w 2 minucie po błędzie obrońcy, który źle podał do bramkarza wychodzimy na prowadzenie. Dutka w zaledwie 25 minut zaliczył 4 trafienia. Bardzo ładne uderzenie z głowy również młodego juniora Kiełtyki. Dwa trafienia dołożył Grajewski, pierwsze z karnego, a kolejne po samotnym rajdzie przez pół boiska. Kozioł chwilę po wejściu na boisko zanotował asystę do Rutany i bramkę. Cała ekipa Podhalanina potraktowała mecz poważnie i zagrała bardzo dobrze. Następne spotkanie przeciwko KS Ropa w niedzielę o 11:00 u nich. Zapraszamy!!!
Juniorzy niestety ulegli lepiej dysponowanym równieśnikom Skalnika 5:1. Jedyną bramkę zdoebył Czech.